Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkursy

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach:

Rozstrzygnięcie Patriotycznego Konkursu Recytatorskiego:

Konkurs odbył się 10 listopada w czwartek. W jury zasiadły: Pani dyrektor, Pani logopedka oraz nauczycielka grupy II. W konkursie wzięły udział dzieci ze wszystkich grup wiekowych i prezentowały wiersze o tematyce patriotycznej. Każde dziecko otrzymało dyplom oraz nagrodę - książkę. Nagrody i dyplomy zostały zakupione z funduszy Rady Rodziców.

Rozstrzygnięcie konkursu pt. "Najciekawsza ozdoba halloeenowa"

Zadaniem konkursowym było wykonanie wspólnie, rodzinnie z dzieckiem ozdoby halloweenowej. Technika, forma dowolne.
Podpisane prace konkursowe należy przynieść do przedszkola do 21 października 2022r.
Wszystkie prace ozdobią naszą szatnię.
Konkurs organizowany przez Radę Rodziców, regulamin konkursu dostępny w przedszkolu.W konkursie wzięło udział 20 dzieci. Wszystkie prace ozdobiły szatnię przedszkolną, dzięki czemu powstała przecudna halloweenowa dekoracja za którą dziękujemy Radzie Rodziców.
Jury wyłoniło zwycięzców konkursu:
I miejsce : Szymon Grodzki z grupy I
II miejsce: Gabriel Łuczak z grupy III
III miejsce: Hania Mikołajczyk z grupy IV
Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy i nagrody zakupione przez Radę Rodziców z funduszy Rady Rodziców.

Rozstrzygnięcie konkursy pt."Ziemniaki cudaki"

Zadaniem konkursowym było wykonanie przestrzennej pracy z ziemniaków przy pomocy dostępnych narzędzi i materiałów plastycznych (np. ludziki, zwierzątka, pojazdy...itp.).
Prace konkursowe należało dostarczyć do 18 pażdziernika do Pań Beatek.
Podczas Święta Pieczonego Ziemniaka 20 października jury w składzie: cała Rada Pedagogiczna, podjęła bardzo trudna decyzję i jednogłośnie ogłosiła, że każde dziecko otrzyma wyróżnienie w konkursie. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe i innej decyzji nie mogliśmy podjąć. Rada Rodziców ufundowała nagrody za udział w konkursie i każde dziecko otrzymało pamiatkowy dyplom oraz książeczkę "Żubr Pompik". Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy wszystkim uczestnikom wygranej.