Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkursy

Rozstrzygnięcie Konkursu "Ekologiczne gry i pomoce edukacyjne":

Miło nam ogłosić wyniki wojewódzkiego konkursu organizowanego przez nasze przedszkole. Uczestnicy dostarczyli przepiękne prace konkursowe stworzone z materiałów recyklingowych.

Jury wyłoniło zwycięzców konkursu:
I miejsce: Mateusz Pirek - Gra planszowa "Śmiecio zjadacze"
II miejsce:  Hanna Mikołajczyk "Eko chińczyk" , Zuzanna Kozak "Robot Emma"
III miejsce: Hanna Naglik "Gra Dinozaury", Stefan Wojda - Ebertowicz " Kolorowe jajka"

Wyróżnienia otrzymują: Justyna Anioł, Zosia Czerwiec, Zofia Pomykała, Laurą Kryger, Zuzanna Zimny, Rościsław Bobrowicz.

Nagrody i dyplomy dla dzieci można odbierać w naszym przedszkolu na ul. Gnieźnieńskiej 9 w Łodzi od 14.06.2023-30.06.2023.

Jeśli praca była wykonana z pomocą nauczyciela, który także chciałby otrzymać podziękowanie za udział, to poproszę o taką informację na maila: a.grabarczyk@pm42.elodz.edu.pl

Nagrody i dyplomy zostały zakupione z funduszy Rady Rodziców za co bardzo dziękujemy.

Bardzo serdecznie dziękujemy również za udział w konkursie i gratulujemy wszystkim uczestnikom. 

Rozstrzygnięcie Patriotycznego Konkursu Recytatorskiego:

Konkurs odbył się 10 listopada w czwartek. W jury zasiadły: Pani dyrektor, Pani logopedka oraz nauczycielka grupy II. W konkursie wzięły udział dzieci ze wszystkich grup wiekowych i prezentowały wiersze o tematyce patriotycznej. Każde dziecko otrzymało dyplom oraz nagrodę - książkę. Nagrody i dyplomy zostały zakupione z funduszy Rady Rodziców.

Rozstrzygnięcie konkursu pt. "Najciekawsza ozdoba halloeenowa"

Zadaniem konkursowym było wykonanie wspólnie, rodzinnie z dzieckiem ozdoby halloweenowej. Technika, forma dowolne.
Podpisane prace konkursowe należy przynieść do przedszkola do 21 października 2022r.
Wszystkie prace ozdobią naszą szatnię.
Konkurs organizowany przez Radę Rodziców, regulamin konkursu dostępny w przedszkolu.W konkursie wzięło udział 20 dzieci. Wszystkie prace ozdobiły szatnię przedszkolną, dzięki czemu powstała przecudna halloweenowa dekoracja za którą dziękujemy Radzie Rodziców.
Jury wyłoniło zwycięzców konkursu:
I miejsce : Szymon Grodzki z grupy I
II miejsce: Gabriel Łuczak z grupy III
III miejsce: Hania Mikołajczyk z grupy IV
Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy i nagrody zakupione przez Radę Rodziców z funduszy Rady Rodziców.

Rozstrzygnięcie konkursy pt."Ziemniaki cudaki"

Zadaniem konkursowym było wykonanie przestrzennej pracy z ziemniaków przy pomocy dostępnych narzędzi i materiałów plastycznych (np. ludziki, zwierzątka, pojazdy...itp.).
Prace konkursowe należało dostarczyć do 18 pażdziernika do Pań Beatek.
Podczas Święta Pieczonego Ziemniaka 20 października jury w składzie: cała Rada Pedagogiczna, podjęła bardzo trudna decyzję i jednogłośnie ogłosiła, że każde dziecko otrzyma wyróżnienie w konkursie. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe i innej decyzji nie mogliśmy podjąć. Rada Rodziców ufundowała nagrody za udział w konkursie i każde dziecko otrzymało pamiatkowy dyplom oraz książeczkę "Żubr Pompik". Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy wszystkim uczestnikom wygranej.