Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Rozkład dnia

6:00 - 8:20 - rozmowy indywidualne z dziećmi, gry i zabawy stolikowe z udziałem nauczyciela, swobodne zabawy dzieci, czynności porządkowe, czynności opiekuńcze, ćwiczenia poranne.
8:20 - 8:30 - Przygotowanie do I śniadania, czynności porządkowo - higieniczne, czynności samoobsługowe, pełnienie dyżurów przez dzieci.
8:30 - 9:00 - I śniadanie.
9:00 - 11:20 - Zintegrowana działalność edukacyjna dzieci zaplanowana i prowadzona przez nauczyciela grupy zgodna z podstawą programową wychowania przedszkolnego. Zajęcia dydaktyczne różnego typu realizowane wg Programu edukacji przedszkolnej wspomagającego rozwój aktywności dzieci (MAC edukacja). Swobodne zabawy dzieci wg potrzeb i zainteresowań w kącikach tematycznych. Gry i zabawy ruchowe. Pobyt na świeżym powietrzu - swobodne i zorganizowane zabawy dzieci w ogrodzie przedszkolnym. Wycieczki klasowe, spacery.
11:20 - 11:30 Przygotowanie do obiadu, czynności porządkowo - higieniczne, czynności samoobsługowe, pełnienie dyżurów przez dzieci.
11:30 - 12:00 Obiad I danie (zupa), II danie.
12:00 - 13:50 Odpoczynek dzieci z grupy I (3- latki), relaksacja w grupie II, III, IV. Zajęcia edukacyjne zgodne z podstawa programową wychowania przedszkolnego, zabawy ruchowe, wycieczki, spacery, zabawy w ogrodzie przedszkolnym.
13:50 - 14:00 Przygotowanie do podwieczorku, czynności porządkowo - higieniczne, czynności samoobsługowe, pełnienie dyżurów przez dzieci.
14:00 - 14:20 Podwieczorek.
14:20 - 14:45 Zabawy organizowane przez nauczyciela utrwalające wiadomości z zajęć edukacyjnych.
14:45 - 17:00 Swobodne zabawy dzieci wg potrzeb i zainteresowań dzieci w kącikach tematycznych. Zabawy i gry dydaktyczne, stolikowe, praca wyrównawcza, indywidualna, prace porządkowe, organizowanie sytuacji rozwijających indywidualne zdolności i zainteresowania dzieci, rozmowy indywidualne, rozchodzenie się dzieci do domu.