Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Rozkład dnia

6:00 - 8:20 - rozmowy indywidualne z dziećmi, gry i zabawy stolikowe z udziałem nauczyciela, swobodne zabawy dzieci, czynności porządkowe, czynności opiekuńcze, ćwiczenia poranne.
8:20 - 8:30 - Przygotowanie do I śniadania, czynności porządkowo - higieniczne, czynności samoobsługowe, pełnienie dyżurów przez dzieci.
8:30 - 9:00 - I śniadanie.
9:00 - 11:20 - Zintegrowana działalność edukacyjna dzieci zaplanowana i prowadzona przez nauczyciela grupy zgodna z podstawą programową wychowania przedszkolnego. Zajęcia dydaktyczne różnego typu realizowane wg Programu edukacji przedszkolnej wspomagającego rozwój aktywności dzieci "Odkrywam siebie" (MAC edukacja). Swobodne zabawy dzieci wg potrzeb i zainteresowań w kącikach tematycznych. Gry i zabawy ruchowe. Pobyt na świeżym powietrzu - swobodne i zorganizowane zabawy dzieci w ogrodzie przedszkolnym. Wycieczki klasowe, spacery.
11:20 - 11:30 Przygotowanie do obiadu, czynności porządkowo - higieniczne, czynności samoobsługowe, pełnienie dyżurów przez dzieci.
11:30 - 12:00 Obiad I danie (zupa), II danie.
12:00 - 13:50 Odpoczynek dzieci z grupy I (3- latki), relaksacja w grupie II, III, IV. Zajęcia edukacyjne zgodne z podstawa programową wychowania przedszkolnego, zabawy ruchowe, wycieczki, spacery, zabawy w ogrodzie przedszkolnym.
13:50 - 14:00 Przygotowanie do podwieczorku, czynności porządkowo - higieniczne, czynności samoobsługowe, pełnienie dyżurów przez dzieci.
14:00 - 14:20 Podwieczorek.
14:20 - 14:45 Zabawy organizowane przez nauczyciela utrwalające wiadomości z zajęć edukacyjnych.
14:45 - 17:00 Swobodne zabawy dzieci wg potrzeb i zainteresowań dzieci w kącikach tematycznych. Zabawy i gry dydaktyczne, stolikowe, praca wyrównawcza, indywidualna, prace porządkowe, organizowanie sytuacji rozwijających indywidualne zdolności i zainteresowania dzieci, rozmowy indywidualne, rozchodzenie się dzieci do domu.