Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wydarzenia 2021/2022

Wycieczka do Wioski Indiańskiej TATANKA

W czerwcu wszystkie dzieci uczestniczyły w wycieczce do Wioski Indiańskiej "TATANKA" w Solcy Małej. Dzieci poznały kulturę Indian, zwiedziły Tipi oraz ziemiankę, uczestniczyły w zabawie z Orłem, przechodziły przez tor przeszkód, strzelały z łuku, rzucały do celu...Wysłuchały pod Topolą przepięknej indiańskiej legendy

Dzień dziecka

06.06.2022
Dzień dziecka

Dzień dziecka

06.06.2022

W tym roku Dzień Dziecka trwał u Nas dwa dni. 1 czerwca dzieci miały zorganizowane zadania w każdej grupie - były tańce, zabawy z robotem, malowanie i zabawy klockami. Na koniec dnia każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal i coś słodkiego. 2 czerwca całym przedszkolem pojechaliśmy do figloraju Ancymondo.

Koncert majowy

19.05.2022
Koncert majowy

Koncert majowy

19.05.2022

W maju podczas koncertu zorganizowanego przez Radę Rodziców z funduszy Komitetu Rodzicielskiego, dzieci poznały instrumenty perkusyjne. Wszystkie instrumenty małe i duże były bardzo interesujące, jednak największym zainteresowaniem cieszyła się perkusja.

Koncert

22.04.2022
Koncert

Koncert

22.04.2022

Podczas tego koncertu dzieci poznały Akordeon. Pan opowiadał bardzo ciekawie o swoim instrumencie. Były zagadki muzyczne wygrywane na akordeonie, zabawy ruchowe oraz taneczne.

Breakdance

22.04.2022
Breakdance

Breakdance

22.04.2022

W ramach koncertu zorganizowanego przez Radę Rodziców, dzieci miały okazję zobaczyć pokaz tańca breakdance oraz nauczyć się podstawowych ruchów. Było wesoło, a dzieci były zachwycone.

Powitanie wiosny 21 marca

21 marca- I Dzień Wiosny powitaliśmy długo wyczekiwaną Wiosnę. Zaczęliśmy od wysłuchania wiersza o Wiośnie, odczytała Pani list od Wiosny. Były wiosenne zagadki, piosenki i tańce, a potem zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Tańczyliśmy z kolorowymi chustami, niespodziewanie odwiedziła Nas Pani Zima.

Teatrzyk w przedszkolu

10 marca odwiedził Nas w przedszkolu teatr "Widzimisie". Dzieci obejrzały przepiękną bajkę pt. "Konik Garbusek". Wszystkim bardzo się podobało przedstawienie i na koniec aktorzy otrzymali od dzieci duże brawa.

" Głośny " koncert

Tym razem podczas koncertu było całkiem głośno, a to za sprawą instrumentów dętych blaszanych . Dzieci poznały saksonbarytonowy, tubę, puzon... Dziękujemy Radzie Rodziców za tą atrakcję.

Pasowanie na przedszkolaka

Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności - dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, mimo tremy z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki.

Bal karnawałowy 2022

W dniu 15.02.2022r. w  naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i pląsach. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!