Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wydarzenia

Koncert muzyczny w lutym

W lutym odbył się kolejny z koncertów muzycznych , które są zawsze niesamowitym przeżyciem dla naszych dzieci. Poznaliśmy wiele dźwięków jakie wydaje perkusja elektroniczna. Były śpiewy, tańce i jak zawsze dobra zabawa.

Bal Karnawałowy

Dzisiaj odbył się w przedszkolu Bal Karnawałowy. Dzieci wyglądały cudownie, były przepięknie przebrane. Zabawy przy muzyce poprowadził animator zaproszony przez Radę Rodziców.

Czy wszyscy jesteśmy tacy sami?

W poniedziałkowy poranek odwiedził nas wyjątkowy gość. Pan Przemek, który jest osobą niepełnosprawną. Dzieci chętnie włączyły się do proponowanych zabaw, a także zadawały nurtujące je pytania. Spotkanie było poprzedzone zajęciami edukacyjnymi na temat niepełnosprawności.

Grudniowy koncert muzyczny

Grudniowy koncert muzyczny w rytmie meksykańskiej muzyki. Śpiewaliśmy, tańczyliśmy, a nawet przebieraliśmy się za amigos. Serdecznie dziękujemy za finansowanie koncertów muzycznych Radzie Rodziców.

Mikołajki i niezwykłe przedstawienie

Z okazji Mikołajek przygotowaliśmy dla przedszkolaków przestawienie. Było to wyjątkowe wydarzenie gdyż tym razem to nauczyciele oraz rodzice występowali w roli aktorów. Spektakl łączył różne znane dzieciom bajki, dobre i złe postacie. Na szczęście na końcu bohaterowie bajki pogodzili się, a przyjaźń zatriumfowała.

Dzień Pluszowego Misia

W piątek obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień pluszowego misia. Tego dnia dzieci przyniosły swoje ulubione misie. W każdej grupie przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach tematycznych. Odwiedził nas nawet prawdziwy Kubuś Puchatek i sprawił, że ten dzień był wyjątkowy.

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

21 listopada obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Była to doskonała okazja do realizacji ciekawych zajęć uzupełniających wiedzę dzieci na temat praw najmłodszych. Dzieci oglądały prezentacje multimedialną, a podsumowaniem zajęć było wykonanie pracy plastycznej oraz wspólna recytacja wiersza.