Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wydarzenia

Dzień Pluszowego Misia

W piątek obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień pluszowego misia. Tego dnia dzieci przyniosły swoje ulubione misie. W każdej grupie przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach tematycznych. Odwiedził nas nawet prawdziwy Kubuś Puchatek i sprawił, że ten dzień był wyjątkowy.

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

21 listopada obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Była to doskonała okazja do realizacji ciekawych zajęć uzupełniających wiedzę dzieci na temat praw najmłodszych. Dzieci oglądały prezentacje multimedialną, a podsumowaniem zajęć było wykonanie pracy plastycznej oraz wspólna recytacja wiersza.

"Dzień małego patrioty"

10 listopada odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca odzyskanie przez Polskę niepodległości. Przedszkole w tym dniu przybrało biało-czerwone barwy, a w salach i na korytarzach dominowały polskie symbole narodowe.

Testy nowego robota INDI

W minionym tygodniu nasze przedszkolaki miały okazję poznać nowego robota o imieniu INDI. Dzięki firmie Edusense mogliśmy testować robota, pobawić się w kolorowe kodowanie oraz programować dla niego trasy.

Dzień Postaci z Bajek

7 listopada obchodzimy dzień postaci z bajek i z tej okazji w naszym przedszkolu odbył się prawdziwy bal. Wszystkie dzieci były pięknie przebrane i bawiły się przy znanych piosenkach. Były konkursy zagadki słuchowe, muzyczne, dzieci układały bajkowe puzzle, a także jak kopciuszek oddzielały groch od kasztanów.

Wycieczka do Dobronianki na Dzień Dyni

Nasze przedszkole wybrało się z okazji Dnia Dyni na wycieczkę do Dobronianki.Jest to obiekt agroturystyczny niedaleko Łodzi, w którym można pobawić się, poobcować z przyrodą i wzbogacić wiedzę na temat świata zwierząt. Zwiedzaliśmy mini zoo, karmiliśmy zwierzęta i oglądaliśmy wystawy zrobione z dyni.

"Dzień ziemniaka" 2022

20 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu uroczysty "Dzień Ziemniaka". Z tej okazji śpiewaliśmy piosenki, zorganizowane zostały zawody w zbieraniu ziemniaków, rzucaniu ziemniakiem do celu, tor przeszkód oraz ognisko. Każde dziecko zjadło ziemniaka prosto z ogniska, była radość, było pysznie.