Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Grupa II w obiektywie

Projekt "Dinozaury"

W ostatnich dniach lutego dzieci uczestniczyły w projekcie edukacyjnym pt "Dinozaury", którego głównym celem było rozwijanie ich zainteresowań oraz wzbogacenie wiedzy z zakresu prehistorii, rozwijanie umiejętności pracy zespołowej, logicznego myślenia, a także rozwijanie wyobraźni i kreatywności.

Warsztaty z okazji "Tłustego czwartku"

Z okazji Tłustego czwartku dzieci uczestniczyły w warsztatach tematycznych, zabawach ruchowych oraz zajęciach plastycznych.Zależało nam na przybliżeniu dzieciom tradycji karnawałowych, rozwijaniu ich ekspresji muzyczno-ruchowej, integrowaniu grupy, rozwijaniu kreatywności oraz zdolności manualnych.

Dzień Babci i Dziadka w klasie

W tym roku w lutym odbyła się w przedszkolu uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze dla najkochańszych Babć i Dziadków. Później dzieci wspólnie z najbliższymi rysowały kwiaty w wazonie w prezencie dla Babci i Dziadka. Niestety zdjęć z występów nie mamy.

Wycieczka do Biblioteki

W styczniu poszliśmy do Biblioteki osiedlowej. Pani bibliotekarka zapoznała dzieci z biblioteką: przeczytała dzieciom książkę tematycznie związaną z biblioteką, pokazała regał z książkami dla dzieci, każdy mógł pooglądać wybrane przez siebie książeczki. Pani zaprosiła dzieci wraz z rodzicami do odwiedzenia biblioteki.