Zakończenie roku przedszkolnego i pożegnanie starszaków
Dzisiaj w naszym przedszkolu wielkie wydarzenie czyli koniec roku przedszkolnego. Przed jednymi to tylko wakacje, a przed drugimi to czas na kolejny etap czyli przygodę w szkole. Dzieci z tej okazji przygotowały z nauczycielkami piosenki i wiersze, a młodsi koledzy i koleżanki pożegnały starszaków piosenka i wierszykami. Kochane dzieci niech spełniajcie marzenia i życzymy samych sukcesów w szkole.
