Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Kalendarium

Harmonogram uroczystości przedszkolnych w roku szkolnym 2021/2022

Harmonogram uroczystości może się z zmieniać w zależności od wytycznych związanych z Covid-19 lub innych wydarzeń losowych. Wszelkie szczegóły odnośnie organizacji uroczystości będą podawane na bieżąco w zakładce swojej  grupy oraz w zamkniętych grupach klasowych na fb.Pasowanie na Przedszkolaka dzieci najmłodszych (termin uroczystości uzależniony jest od zaadoptowania się dzieci w przedszkolu i ich frekwencji w przedszkolu)

 • w październiku 2021- Dzień Pieczonego Ziemniaka - prosimy ubrać dziecko stosownie do pogody. Część uroczystości odbędzie się w ogrodzie przedszkolnym.
 • październik .2021- Dzień Edukacji Narodowej
 • październik 2021- Zabawy Halloweenowe w klasach  - prosimy ubrać dziecko odpowiednio do uroczystości
 • listopad 2021- Dzień Małego Patrioty - prosimy ubrać dzieci w białe bluzki z kołnierzykiem, białe rajstopy, spodnie/spódniczka w kolorze czerwonym. Dzieci będą podczas uroczystości śpiewać piosenki oraz recytować wiersze o tematyce patriotycznej, a o godzinie 11:11 razem odśpiewamy "Mazurka Dobrowskiego" w ramach akcji "Szkoła do hymnu 2021" (MEiN)
 • listopad 2021- Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka
 • listopad 2021- Dzień Pluszowego Misia
 • listopad 2021- Andrzejki - mile widziane przebrania andrzejkowe
 • 6.12.2021– Mikołajki
 • grudzień 2021-"Jasełka Bożonarodzeniowe" w wykonaniu dzieci + spotkanie dzieci z Mikołajem.
 • styczeń 2021- Dzień Babci i Dziadka.
 • luty Bal Karnawałowy, po balu Pan fotograf będzie wykonywał zdjęcia pamiątkowe.
 • marzec 2022- Powitanie Wiosny - prosimy o przebranie wiosennie dzieci - żabki, kwiatki, motyle, biedronki, Pani Wiosna itp... lub ubranie w kolorach wiosennych.
 • 21 czerwiec 2022 godzina 16:00 - Uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego i Pożegnanie Starszaków razem z piknikiem rodzinnym w ogrodzie.

Dodatkowo w ciągu roku będziemy celebrować drobne święta takie jak : dzień zdrowego śniadania, dzień marchewki, dzień buraka, dzień dinozaura...itp.